Zamów meble w naszej pracowni
Bakapi – meble z litego drewna sosnowego

Zapraszamy do naszej pracowni online, gdzie możesz zamówić wybrane modele mebli w dwóch kolorach: eleganckim białym lub naturalnym odcieniu sosny. Nasza strona internetowa umożliwia wygodne i szybkie złożenie zamówienia, abyś mógł cieszyć się naszymi wysokiej jakości meblami bez wychodzenia z domu.

Składanie zamówień 

Przejrzyj nasz internetowy katalog i zamów interesujący Cię model. Złóż zamówienie bezpośrednio na stronie wybierając kolor biały, bądź naturalny odcień sosny.

Wybór koloru

Na stronie można zamówić meble w kolorze naturalnego drewna, białym oraz białym przecieranym. Możemy wykonać meble w dowolnym kolorze po kontakcie z nami.

Płatności

Do realizacji przystąpimy po opłaceniu zamówienia. Płatności można dokonać na nasze konto podane na stronie i w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia.

Wysyłka i koszt

Nasze meble wysyłamy złożone, dobrze zabezpieczone. Często są to przesyłki na paletach, a koszt wysyłki jest wliczony w cenę każdego przedmiotu.

Czas realizacji

Wykonujemy meble na zamówienie. Czas realizacji wynosi od 10 do 30 dni roboczych. Jest on związany z budową i malowaniem mebli.

Zwroty i zamiany

Jako iż są to przedmioty nieprefabrykowane, wykonywane na zamówienie nie ma możliwości zwrotu, zamiany. Prosimy o przemyślane zakupy.