O Nas

o-nas

Bakapi to producent mebli sosnowych z dużym doświadczeniem, oferujący swoje wyroby od 2000 roku. Przez cały okres swego istnienia zajmowaliśmy się wyłącznie produkcją litych mebli sosnowych. W tym czasie nieustannie ulepszaliśmy i unowocześnialiśmy swój park maszynowy, co pozwoliło nam uzyskać nieocenione doświadczenie w branży meblarskiej. To wieloletnie doświadczenie i przenikanie wiejskim klimatem stworzyło styl mebli, które wprowadzają w bajkową atmosferę i klimat minionego wieku. Dlatego też obecnie możemy zaoferować Państwu niezawodne meble wykończone z dbałością o najdrobniejszy szczegół.

Nasze przedsiębiorstwo jest firmą rodzinną, stawiającą sobie za cel ciągły rozwój i udoskonalanie metod i technik produkcji. Naszym największym kapitałem są pracownicy, których kwalifikacje oraz zaangażowanie w pracę na rzecz firmy, pozwalają sukcesywnie usprawniać istniejący proces technologiczny.

Zakład produkcyjny Bakapi położony jest w samyym sercu Mazur na Pojezierzu Mrągowskim. Umożliwia nam to doskonałe miejsce  do pozyskiwania wysokogatunkowego drewna, wyłącznie certyfikowanego, pochodzącego z Lasów Państwowych.

Na chwilę obecną najwięcej naszych produktów eksportowanych jest na rynki zagraniczne, głównie do Holandii. Pracujemy jednak wciąż nad zwiększeniem ekspansji na rynek krajowy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!