Sosnowy stół kuchenny z klapami i ławkami

1700 7450 

W cenę produktu wliczony jest koszt wysyłki

Długi i solidny stół, doskonały do biesiadowania. Stół posiada schowek pod blatem a ławki są w całości otwierane, dzięki czemu tworzy się miejsce na przechowywanie podręcznych rzeczy.

Wymiary: stół / ławka
Szerokość: 200 cm / 180cm
Głębokość: 90 cm / 38 cm
Wysokość: 78 cm / 48 cm

Produkt wykonywany na zamówienie. Czas oczekiwania na wysyłkę wynosi od 10 do 30 dni roboczych.

Dodatkowy opis produktu

Zapewnij sobie i swoim bliskim wyjątkowe chwile wokół naszego solidnego sosnowego stołu kuchennego z klapami. Jego imponujące wymiary – 200 cm szerokości, 90 cm głębokości i 78 cm wysokości – tworzą idealne miejsce do długich, rodzinnych biesiad i spotkań.

Wykonany z wysokiej jakości sosnowych desek, nasz stół kuchenny nie tylko zachwyca swoją solidnością, ale także funkcjonalnością. Posiada schowek pod blatem oraz ławki w całości otwierane, co umożliwia przechowywanie różnorodnych niezbędnych przedmiotów, sprawiając, że stół jest również praktycznym miejscem na przechowywanie podręcznych rzeczy.

Dostępny w kolorach – białym lub surowym drewnie – nasz stół kuchenny to nie tylko miejsce na posiłki, ale również praktyczne rozwiązanie pozwalające na optymalne wykorzystanie przestrzeni w kuchni.

Dodaj wyjątkowy akcent do swojej kuchni dzięki naszemu sosnowemu stołowi kuchennemu z klapami, który nie tylko będzie sercem domowych biesiad, ale także praktycznym elementem codzienności, emanując jednocześnie elegancją i solidnością wykonania.

Dodatkowe informacje

Wszystkie prezentowane na naszej stronie produkty wykonywane są po złożeniu i opłaceniu zamówienia. Nie posiadamy stanów magazynowych, w związku z czym czas oczekiwania na wysyłkę wynosi od 10 do 30 dni roboczych.

Standardowo nasze meble można zamówić w kolorze naturalnego drewna (lakierowane), białym, bądź przecieranym białym (postarzane). Istnieje możliwość pomalowania dowolnym kolorem, po wcześniejszym kontakcie z nami.

Wszystkie nasze produkty wysyłamy firmą kurierską specjalizującą się transporcie produktów wielkogabarytowych.

Nasze meble wysyłamy złożone! Nie ma możliwości wysyłki elementów do samodzielnego montaży.

Z uwagi na to że są to produkty nieprefabrykowane – wykonywane wedle Państwa specyfikacji (wybór koloru) nie ma możliwości zwrotu, bądź zamiany.

Prosimy o rozważne zakupy.

Do realizacji zamówienia przystępujemy po jego opłaceniu. Dostępne formy płatności to przelew bankowy na konto:

Zakład stolarski Anna Zapert
PKOBP: 25 1020 3639 0000 8502 0208 8110

Masz pytania?

+48 503 079 720

info@bakapi.pl