Pojedyncze drewniane łóżko dziecięce

1900 2100 

W cenę produktu wliczony jest koszt wysyłki

Detal w postaci wyciętego serduszka, tworzy miły klimat i niepowtarzalną atmosferę pokoju dziecięcego.

Szerokość: 96 cm Głębokość: 206 cm Wysokość: 108 cm

Pod materac: 90 x 200 cm

Produkt wykonywany na zamówienie. Czas oczekiwania na wysyłkę wynosi od 10 do 30 dni roboczych.

Dodatkowy opis produktu

Zapewnij swojemu dziecku spokojny sen i urokliwe miejsce do wypoczynku dzięki naszemu dziecięcemu łóżku sosnowemu z delikatnie wyciętym serduszkiem w zagłówku.

Wykonane z najwyższej jakości drewna sosnowego, nasze łóżko dziecięce nie tylko oczaruje wyglądem, ale również gwarantuje solidność i bezpieczeństwo. Precyzyjne wykonanie oraz dbałość o szczegóły tworzą wyjątkowy mebel, który z łatwością wprowadzi do dziecięcego pokoju nutę uroku i elegancji.

Odpowiednie wymiary – 96 cm szerokości, 206 cm głębokości i 108 cm wysokości – zapewniają wygodną przestrzeń do snu i wypoczynku, idealnie dopasowaną do potrzeb Twojego dziecka.

Niezwykłe wycięte serduszko w zagłówku nadaje łóżku wyjątkowego uroku, tworząc niepowtarzalną atmosferę w pokoju malucha. Nasze łóżko dziecięce to połączenie funkcjonalności, estetyki oraz solidności wykonania.

Pochodzące z certyfikowanych źródeł Lasów Państwowych drewno sosnowe gwarantuje nie tylko trwałość, ale także ekologiczne podejście do produkcji.

Daj swojemu dziecku wyjątkowe miejsce do snu i zabawy z naszym sosnowym łóżkiem dziecięcym z wyciętym serduszkiem w zagłówku, które jest owocem naszego doświadczenia, pasji oraz troski o detale.

Dodatkowe informacje

Wszystkie prezentowane na naszej stronie produkty wykonywane są po złożeniu i opłaceniu zamówienia. Nie posiadamy stanów magazynowych, w związku z czym czas oczekiwania na wysyłkę wynosi od 10 do 30 dni roboczych.

Standardowo nasze meble można zamówić w kolorze naturalnego drewna (lakierowane), białym, bądź przecieranym białym (postarzane). Istnieje możliwość pomalowania dowolnym kolorem, po wcześniejszym kontakcie z nami.

Wszystkie nasze produkty wysyłamy firmą kurierską specjalizującą się transporcie produktów wielkogabarytowych.

Nasze meble wysyłamy złożone! Nie ma możliwości wysyłki elementów do samodzielnego montaży.

Z uwagi na to że są to produkty nieprefabrykowane – wykonywane wedle Państwa specyfikacji (wybór koloru) nie ma możliwości zwrotu, bądź zamiany.

Prosimy o rozważne zakupy.

Do realizacji zamówienia przystępujemy po jego opłaceniu. Dostępne formy płatności to przelew bankowy na konto:

Zakład stolarski Anna Zapert
PKOBP: 25 1020 3639 0000 8502 0208 8110

Masz pytania?

+48 503 079 720

info@bakapi.pl