Stylowa sosnowa ławka domowa prosta

900 1100 

W cenę produktu wliczony jest koszt wysyłki

Ta stylowa ławka wykonana z litej sosny, wyraża atmosferę minionego wieku i wniesie niepowtarzalny klimat do Twojego domu.

Szerokość: 90 cm Głębokość: 26 cm Wysokość: 48 cm

Produkt wykonywany na zamówienie. Czas oczekiwania na wysyłkę wynosi od 10 do 30 dni roboczych.

Dodatkowy opis produktu

Odkryj wyjątkową atmosferę minionego wieku i wnieś niezwykły klimat do swojego wnętrza dzięki naszej sosnowej ławce domowej. Oferowana w dwóch wariantach kolorystycznych: białym lub surowym drewnie, jest idealnym dodatkiem do Twojego domu.

Wykonana z najwyższej jakości drewna sosnowego, nasza ławka nie tylko emanuje urokiem, ale także przynosi oddech tradycji i nostalgii. Jej charakterystyczne wymiary – 90 cm szerokości, 26 cm głębokości i 48 cm wysokości – sprawiają, że idealnie wpasuje się zarówno do przestrzeni domowej, jak i mieszkalnej.

Niezwykłe wykończenie w kolorze białym lub surowego drewna pozwala dopasować mebel do swojego indywidualnego stylu oraz wystroju wnętrza. Nasza ławka domowa to nie tylko praktyczny mebel do siedzenia, ale także wyjątkowy element dekoracyjny, który doda charakteru każdemu pomieszczeniu.

Daj swojemu domowi odrobinę nostalgii i wyjątkowego klimatu z naszą sosnową ławką, która jest symbolem tradycji, elegancji oraz unikalnego designu.

Dodatkowe informacje

Wszystkie prezentowane na naszej stronie produkty wykonywane są po złożeniu i opłaceniu zamówienia. Nie posiadamy stanów magazynowych, w związku z czym czas oczekiwania na wysyłkę wynosi od 10 do 30 dni roboczych.

Standardowo nasze meble można zamówić w kolorze naturalnego drewna (lakierowane), białym, bądź przecieranym białym (postarzane). Istnieje możliwość pomalowania dowolnym kolorem, po wcześniejszym kontakcie z nami.

Wszystkie nasze produkty wysyłamy firmą kurierską specjalizującą się transporcie produktów wielkogabarytowych.

Nasze meble wysyłamy złożone! Nie ma możliwości wysyłki elementów do samodzielnego montaży.

Z uwagi na to że są to produkty nieprefabrykowane – wykonywane wedle Państwa specyfikacji (wybór koloru) nie ma możliwości zwrotu, bądź zamiany.

Prosimy o rozważne zakupy.

Do realizacji zamówienia przystępujemy po jego opłaceniu. Dostępne formy płatności to przelew bankowy na konto:

Zakład stolarski Anna Zapert
PKOBP: 25 1020 3639 0000 8502 0208 8110

Masz pytania?

+48 503 079 720

info@bakapi.pl