Dwuosobowe drewniane łóżko zdobione sercem

2000 2200 

W cenę produktu wliczony jest koszt wysyłki

Starannie dobrany detal serduszka, tworzy miły klimat i niepowtarzalną atmosferę stylowej sypialni.

Szerokość: 166 cm Głębokość: 206 cm Wysokość: 108 cm

Pod materac: 160 x 200 cm

Produkt wykonywany na zamówienie. Czas oczekiwania na wysyłkę wynosi od 10 do 30 dni roboczych.

Dodatkowy opis produktu

Zanurz się w urokliwym i romantycznym klimacie z naszym podwójnym łóżkiem sosnowym. Wyjątkowość tego łóżka tkwi w precyzyjnie wyciętym serduszku w zagłówku, dodającym niepowtarzalny urok i elegancję do Twojej sypialni.

Wykonane z najwyższej jakości drewna sosnowego pochodzącego z certyfikowanych źródeł Lasów Państwowych, nasze łóżko zachwyca nie tylko estetyką, ale także trwałością. Jego solidna konstrukcja gwarantuje niezawodność na lata.

Zewnętrzne wymiary 166 cm szerokości, 206 cm głębokości i 108 cm wysokości zapewniają komfortową przestrzeń do relaksu i odpoczynku. Staranne wykończenie, dbałość o detale oraz piękno naturalnego drewna tworzą niepowtarzalny, wiejski klimat, który przenosi Cię w atmosferę minionych wieków.

Nasze meble są owocem wieloletniego doświadczenia w produkcji mebli sosnowych. Każdy element jest starannie wykonany z myślą o stworzeniu nie tylko funkcjonalnego, ale również pięknego i wyjątkowego mebla, który będzie ozdobą Twojej sypialni.

Podaruj sobie komfort i styl dzięki naszemu podwójnemu łóżku sosnowemu z wyciętym serduszkiem w zagłówku, które jest owocem pasji, doświadczenia i tradycji.

Dodatkowe informacje

Wszystkie prezentowane na naszej stronie produkty wykonywane są po złożeniu i opłaceniu zamówienia. Nie posiadamy stanów magazynowych, w związku z czym czas oczekiwania na wysyłkę wynosi od 10 do 30 dni roboczych.

Standardowo nasze meble można zamówić w kolorze naturalnego drewna (lakierowane), białym, bądź przecieranym białym (postarzane). Istnieje możliwość pomalowania dowolnym kolorem, po wcześniejszym kontakcie z nami.

Wszystkie nasze produkty wysyłamy firmą kurierską specjalizującą się transporcie produktów wielkogabarytowych.

Nasze meble wysyłamy złożone! Nie ma możliwości wysyłki elementów do samodzielnego montaży.

Z uwagi na to że są to produkty nieprefabrykowane – wykonywane wedle Państwa specyfikacji (wybór koloru) nie ma możliwości zwrotu, bądź zamiany.

Prosimy o rozważne zakupy.

Do realizacji zamówienia przystępujemy po jego opłaceniu. Dostępne formy płatności to przelew bankowy na konto:

Zakład stolarski Anna Zapert
PKOBP: 25 1020 3639 0000 8502 0208 8110

Masz pytania?

+48 503 079 720

info@bakapi.pl