Finezyjny, drewniany wysoki regał na książki

1500 1700 

W cenę produktu wliczony jest koszt wysyłki

Ten urokliwy mebelek dobrze wygląda w salonie z kolekcją książek. Finezji nadaje ozdobna, górna listwa.

Wymiary: Szerokość: 57 cm Głębokość: 35 cm Wysokość: 200 cm

Produkt wykonywany na zamówienie. Czas oczekiwania na wysyłkę wynosi od 10 do 30 dni roboczych.

Dodatkowy opis produktu

Odkryj nasz wyjątkowy drewniany regał na książki, który nie tylko doskonale spełnia funkcję przechowywania, ale również stanowi elegancki element wystroju wnętrza. Jego proporcje – 57 cm szerokości, 35 cm głębokości i imponujące 200 cm wysokości – oferują odpowiednią przestrzeń dla kolekcji książek, tworząc zarazem wyrafinowany klimat w Twoim salonie.

Ten urokliwy mebelek doskonale komponuje się z aranżacją pomieszczeń pełnych literatury. Dodatkową finezję dodaje ozdobna, górna listwa, która nadaje regałowi wyjątkowego charakteru i wyraża dbałość o detale.

Dostępny w kolorach – białym lub surowym drewnie – nasz regał na książki umożliwia dopasowanie do Twojego indywidualnego stylu i wystroju wnętrza.

Dodaj niepowtarzalny element do swojego salonu dzięki naszemu drewnianemu regałowi na książki, który nie tylko prezentuje zbiór literatury, ale także emanuje elegancją i wyrafinowanym stylem, podkreślając unikalność Twojej przestrzeni.

Dodatkowe informacje

Wszystkie prezentowane na naszej stronie produkty wykonywane są po złożeniu i opłaceniu zamówienia. Nie posiadamy stanów magazynowych, w związku z czym czas oczekiwania na wysyłkę wynosi od 10 do 30 dni roboczych.

Standardowo nasze meble można zamówić w kolorze naturalnego drewna (lakierowane), białym, bądź przecieranym białym (postarzane). Istnieje możliwość pomalowania dowolnym kolorem, po wcześniejszym kontakcie z nami.

Wszystkie nasze produkty wysyłamy firmą kurierską specjalizującą się transporcie produktów wielkogabarytowych.

Nasze meble wysyłamy złożone! Nie ma możliwości wysyłki elementów do samodzielnego montaży.

Z uwagi na to że są to produkty nieprefabrykowane – wykonywane wedle Państwa specyfikacji (wybór koloru) nie ma możliwości zwrotu, bądź zamiany.

Prosimy o rozważne zakupy.

Do realizacji zamówienia przystępujemy po jego opłaceniu. Dostępne formy płatności to przelew bankowy na konto:

Zakład stolarski Anna Zapert
PKOBP: 25 1020 3639 0000 8502 0208 8110

Masz pytania?

+48 503 079 720

info@bakapi.pl