Dwudrzwiowa drewniana szafa barokowa

6900 7300 

W cenę produktu wliczony jest koszt wysyłki

Szafa posiada 4 głębokie półki. Pięknie zdobiona, a ozdobne falbanki i dekoracyjne nóżki czynią szafę interesującym meblem w pokoju. Wnętrze zdobień drzwi wykonane ze sklejki.

Wymiary: Szerokość: 105 cm Głębokość: 53 cm (wewnątrz 48 cm) Wysokość: 200 cm

Produkt wykonywany na zamówienie. Czas oczekiwania na wysyłkę wynosi od 10 do 30 dni roboczych.

Dodatkowy opis produktu

Zapraszamy do odkrycia naszej dwudrzwiowej drewnianej szafy w stylu barokowym, która nie tylko oferuje funkcjonalność, ale również stanowi wyjątkowy element dekoracyjny w Twoim wnętrzu. Jej wymiary – 105 cm szerokości, 53 cm głębokości i imponujące 200 cm wysokości – gwarantują odpowiednią przestrzeń z 4 głębokimi półkami.

Ta pięknie zdobiona szafa wyróżnia się ozdobnymi falbankami i dekoracyjnymi nóżkami, które nadają jej wyjątkowy charakter i sprawiają, że staje się interesującym elementem wystroju wnętrza. Dostępna w kolorach – białym lub surowym drewnie – umożliwia wybór odpowiedniego dla Twojego gustu i aranżacji pomieszczenia.

Szafa barokowa to nie tylko praktyczne miejsce do przechowywania, ale także wyrazisty detal, który dodaje elegancji i wyrafinowania Twojemu wnętrzu. Ozdobne detale czynią z niej zarówno funkcjonalne, jak i piękne uzupełnienie każdego pokoju.

Dodaj niepowtarzalny element do swojego domu dzięki naszej dwudrzwiowej drewnianej szafie barokowej, która nie tylko zachwyca swoim stylem, ale także stanowi praktyczne rozwiązanie przechowywania, tworząc wyjątkowy klimat w Twojej przestrzeni.

Dodatkowe informacje

Wszystkie prezentowane na naszej stronie produkty wykonywane są po złożeniu i opłaceniu zamówienia. Nie posiadamy stanów magazynowych, w związku z czym czas oczekiwania na wysyłkę wynosi od 10 do 30 dni roboczych.

Standardowo nasze meble można zamówić w kolorze naturalnego drewna (lakierowane), białym, bądź przecieranym białym (postarzane). Istnieje możliwość pomalowania dowolnym kolorem, po wcześniejszym kontakcie z nami.

Wszystkie nasze produkty wysyłamy firmą kurierską specjalizującą się transporcie produktów wielkogabarytowych.

Nasze meble wysyłamy złożone! Nie ma możliwości wysyłki elementów do samodzielnego montaży.

Z uwagi na to że są to produkty nieprefabrykowane – wykonywane wedle Państwa specyfikacji (wybór koloru) nie ma możliwości zwrotu, bądź zamiany.

Prosimy o rozważne zakupy.

Do realizacji zamówienia przystępujemy po jego opłaceniu. Dostępne formy płatności to przelew bankowy na konto:

Zakład stolarski Anna Zapert
PKOBP: 25 1020 3639 0000 8502 0208 8110

Masz pytania?

+48 503 079 720

info@bakapi.pl