Duża drewniana szafa 3 drzwiowa z okuciami

6500 6950 

W cenę produktu wliczony jest koszt wysyłki

Połączenie trzech wąskich szaf. Posiada dużo półek dzięki czemu jest pojemna a jednocześnie nie zajmuje dużo miejsca. Prosta forma i kształt nawiązujący do industrialnych klimatów. Metalowe okucia dodają ciekawego wyglądu.

Wymiary: Szerokość: 105 cm Głębokość: 34 cm (wewnątrz 29,5 cm) Wysokość: 180 cm

Produkt wykonywany na zamówienie. Czas oczekiwania na wysyłkę wynosi od 10 do 30 dni roboczych.

Dodatkowy opis produktu

Przedstawiamy naszą dużą drewnianą szafę 3-drzwiową z okuciami, stanowiącą wyjątkowe połączenie trzech wąskich szaf. Jej wymiary – 105 cm szerokości, 34 cm głębokości i 180 cm wysokości – zapewniają niezwykłą pojemność przy jednoczesnym oszczędzaniu miejsca.

Ta funkcjonalna szafa z mnóstwem półek doskonale nadaje się do przechowywania różnych przedmiotów, umożliwiając utrzymanie porządku we wnętrzu. Dzięki prostej formie i kształtowi nawiązującemu do industrialnych klimatów, jest ona nie tylko praktycznym meblem, ale również interesującym elementem dekoracyjnym.

Metalowe okucia dodają szafie ciekawego wyglądu, nadając jej charakteru i wyrazistości. Dostępna w kolorach – białym lub surowym drewnie – nasza szafa jest efektem naszego doświadczenia jako producentów wysokiej jakości mebli z litego drewna.

Jesteśmy zobowiązani do tworzenia mebli, które nie tylko wyrażają nasze zaangażowanie w rzemiosło, ale również spełniają oczekiwania dotyczące trwałości, funkcjonalności i estetyki.

Wprowadź do swojego wnętrza wyrazisty element dzięki naszej dużej drewnianej szafie 3-drzwiowej, która nie tylko ułatwia organizację przestrzeni, ale również stanowi wyjątkowy detal dekoracyjny.

Dodatkowe informacje

Wszystkie prezentowane na naszej stronie produkty wykonywane są po złożeniu i opłaceniu zamówienia. Nie posiadamy stanów magazynowych, w związku z czym czas oczekiwania na wysyłkę wynosi od 10 do 30 dni roboczych.

Standardowo nasze meble można zamówić w kolorze naturalnego drewna (lakierowane), białym, bądź przecieranym białym (postarzane). Istnieje możliwość pomalowania dowolnym kolorem, po wcześniejszym kontakcie z nami.

Wszystkie nasze produkty wysyłamy firmą kurierską specjalizującą się transporcie produktów wielkogabarytowych.

Nasze meble wysyłamy złożone! Nie ma możliwości wysyłki elementów do samodzielnego montaży.

Z uwagi na to że są to produkty nieprefabrykowane – wykonywane wedle Państwa specyfikacji (wybór koloru) nie ma możliwości zwrotu, bądź zamiany.

Prosimy o rozważne zakupy.

Do realizacji zamówienia przystępujemy po jego opłaceniu. Dostępne formy płatności to przelew bankowy na konto:

Zakład stolarski Anna Zapert
PKOBP: 25 1020 3639 0000 8502 0208 8110

Masz pytania?

+48 503 079 720

info@bakapi.pl