Drewniana taca ozdobna, serwisowa

300 400 

W cenę produktu wliczony jest koszt wysyłki

Jej solidność sprawia, e jest niezawodna w porze słodkich spotkań i relaksu przy babcinej herbatce.

Wymiary: Szerokość: 67 cm Głębokość: 44 cm Wysokość: 11 cm

Produkt wykonywany na zamówienie. Czas oczekiwania na wysyłkę wynosi od 10 do 30 dni roboczych.

Dodatkowy opis produktu

Odkryj wyjątkową tradycyjną drewnianą tacę, której solidność sprawia, że jest niezastąpionym elementem w czasie słodkich spotkań i chwil relaksu, zwłaszcza przy babcinej herbatce. Jej klasyczne wymiary – 67 cm szerokości, 44 cm głębokości i 11 cm wysokości – zapewniają odpowiednią przestrzeń do serwowania ulubionych przekąsek czy napojów.

Wykonana z solidnego drewna, nasza tradycyjna taca łączy w sobie nie tylko elegancję, ale także trwałość i funkcjonalność. Jest idealnym dodatkiem do każdego domu, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością.

Dostępna w kolorach – białym lub surowym drewnie – nasza taca umożliwia dopasowanie do Twojego indywidualnego stylu i wystroju wnętrza.

Dodaj do swojego wnętrza wyjątkowy akcent dzięki naszej tradycyjnej drewnianej tacy, która nie tylko jest praktycznym narzędziem, ale również elementem tworzącym niepowtarzalny klimat rodzinnych spotkań i relaksu.

Dodatkowe informacje

Wszystkie prezentowane na naszej stronie produkty wykonywane są po złożeniu i opłaceniu zamówienia. Nie posiadamy stanów magazynowych, w związku z czym czas oczekiwania na wysyłkę wynosi od 10 do 30 dni roboczych.

Standardowo nasze meble można zamówić w kolorze naturalnego drewna (lakierowane), białym, bądź przecieranym białym (postarzane). Istnieje możliwość pomalowania dowolnym kolorem, po wcześniejszym kontakcie z nami.

Wszystkie nasze produkty wysyłamy firmą kurierską specjalizującą się transporcie produktów wielkogabarytowych.

Nasze meble wysyłamy złożone! Nie ma możliwości wysyłki elementów do samodzielnego montaży.

Z uwagi na to że są to produkty nieprefabrykowane – wykonywane wedle Państwa specyfikacji (wybór koloru) nie ma możliwości zwrotu, bądź zamiany.

Prosimy o rozważne zakupy.

Do realizacji zamówienia przystępujemy po jego opłaceniu. Dostępne formy płatności to przelew bankowy na konto:

Zakład stolarski Anna Zapert
PKOBP: 25 1020 3639 0000 8502 0208 8110

Masz pytania?

+48 503 079 720

info@bakapi.pl